Płatności

Płatności

Dostępne formy płatności:

Płatność za pobraniem (przy odbiorze): za zamówioną paczkę zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze. Ten sposób płatności jest obciążony dodatkową opłatą w wysokości 3 zł.

Przedpłata – przelew online Paynow: przy tej formie płatności wpłaty za zamówienie należy dokonać w trakcie składania zamówienia. Po jego złożeniu oraz dokonaniu płatności otrzymasz jej potwierdzenie. W momencie potwierdzenia płatności w systemie przez Paynow zamówienie jest przekazywane do magazynu celem przygotowania paczki do wysyłki.

Przedpłata – kod BLIK: płatność za pomocą sześciocyfrowego kodu, który wyświetlany jest w aplikacji mobilnej Państwa banku. W momencie potwierdzenia płatności zamówienie jest przekazywane do magazynu celem przygotowania paczki do wysyłki.

Przedpłata – karta kredytowa (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro): przy tej formie płatności wpłaty za zamówienie należy dokonać w trakcie składania zamówienia. Po jego złożeniu oraz dokonaniu płatności otrzymasz jej potwierdzenie. W momencie potwierdzenia płatności zamówienie jest przekazywane do magazynu celem przygotowania paczki do wysyłki.

Przelew tradycyjny: po potwierdzeniu zamówienia, otrzymasz na adres mailowy numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym BESTE.PL. Weryfikacja płatności trwa ok. 1-2 dni roboczych. Zamówienie zostanie przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.

 

„Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.”.

Mastercardlogo_paynow_black_9e62ab2727