O nas

O nas

O NAS

Karma dla zwierząt domowych

Cześć i czołem, dyrektor Lusia we własnej psiej postaci wita się ze wszystkimi. Moją życiową misją i pasją jest zapewnienie Wam moi koci i psi przyjaciele, wspaniałego i zdrowego jedzenia. Dbam o jakość Waszych karm codziennie je testując (żeby nie było – od kotów jest Sabrina).

Moi wierni pracownicy – Marcin i Gosia są świetnymi pomocnikami, słuchają moich rad i wytycznych. Nigdy nie poprzestaniemy na bylejakości!

Beste – polski producent karmy dla psa i kota

Marka Beste powstała z miłości do zwierząt połączonej z ogromną wiedzą na temat żywienia psów i kotów. Jesteśmy producentem karmy dla zwierząt i pomagamy właścicielom czworonogów dbać o zdrowie, świetną kondycję i dobre samopoczucie ich podopiecznych. W naszej ofercie znajdą Państwo suche i mokre karmy dla psów i kotów. Jako polski producent karmy dla zwierząt, na każdym etapie produkcji dokładamy wszelkich starań, by efekt naszych prac spełniał wymagania, które stawiają nam nasi klienci i ich pupile. Karma Beste jest naszą wizytówką, dlatego nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy w jakości.

Składniki

Składniki najwyższej jakości

Karmy Beste produkujemy z najwyższej jakości składników, które pochodzą od sprawdzonych, certyfikowanych dostawców. Nasze produkty są poddawane okresowej kontroli laboratoryjnej. Gwarantujemy najwyższą jakość suchej i mokrej karmy oraz to, że składniki w nich zawarte są zawsze odpowiednio dobrane i zbilansowane. Kupując u nas karmę dla swojego pupila, szybko się Państwo przekonacie, że dokonaliście świetnego wyboru.

Zaufaj nam i przekonaj się, że Beste, to więcej niż karma!
Twoje czworonogi nas pokochają!

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Beste